Piana aktywna                                                                                                                                                                                               Piana aktywna Karcher

Piana aktywna

 • Zamiatarki

  Zamiatarki

 • Parownice

  Parownice

 • Piana aktywna

  Piana aktywna

 • Odkurzacze

  Odkurzacze

Kosmetyki samochodowe piana aktywna


W naszej ofercie mamy kosmetyki i środki chemiczne do mycia i pielęgnacji samochodów : Szampon samochodowy, wosk, piana aktywna, środki Do wnętrza samochodu, środki do prania tapicerki . Oczywiście posiadamy wszystkie niezbędne atesty i karty charakterystyki tych produktów. Dzięki temu możemy skutecznie konkurować z firmami z branży kosmetyków samochodowych. Naszymi klientami sa myjnie samochodowe, autoryzowane serwisy samochodowe, zaklady produkcyjne, hurtownie, firmy sprzątające i oczywiście klienci indywidualni. Całą naszą oferte możecie państwo zobaczyć w naszych sklepach internetowych kosmetyki-samochodowe.sklep.pl i sklep Godimex. Zapraszamy do współpracy firmy, które są zainteresowane sprzedażą naszych produktów.

Jak umyć samochód pianą aktywną bez zacieków


  Ja jestem zwolennikiem używania piany aktywnej - jest to szybki, dokładny (pod warunkem dobrze użytego środka) i bez ingerencji mechanicznej (rysowania lakieru drobinami pod gąbką) . Najlepszym sposobem podawania piany aktywnej jest pompowany opryskiwacz ogrodowy . Przygotowując rostwór do użycia w opryskiwaczu (nasza piana w proporcji 1:15 - 1:25 w zależności od zabrudzenia auta) środek jest gotowy i podany w takiej proporcji jaka jest w opryskiwaczu . Podawanie piany aktywnej przez myjkę ciśnieniową powoduje rozcięczanie w myjce podczas podawania i bardzo ważna sprawa , że środek rozcięczony np. 1:15 wlany do myjki jest ponownie rozcięczany i na powierzchnii czyszczonej nie jest 1:15 tylko np. 1:100 co w tej proporcji nie umyje aktywnie . Myjka ciśnieniowa zużywa duże ilości środka chemicznego , dlatego najleprzym rozwiązaniem jest podawanie przez opryskiwacz .
w naszej ofercie jest piana aktywna z środkami nabłyszczającymi o nazwie piana aktywna JET i czysta piana aktywna TRUCK CLEANER . Dodatkowo mamy hydro-wosk , który można stosować po umyciu pianą aktywną .

Sposób użycia:
Może być stosowany w systemach natryskowych, ciśnieniowych systemach pianotwórczych lub w myciu ręcznym. 1. Atomizery (opryskiwacz ogrodowy): Do mycia silnie zabrudzonych pojazdów stosować roztwór w stosunku 1:15 . Spryskać od dołu do góry. Pozostawić na około 60 sekund. Następnie zmyć pod ciśnieniem silnym strumieniem wody. Do mycia lekko zabrudzonych pojazdów stosować roztwór w stosunku 1:25/50. Zużycie preparatu na jeden pojazd osobowy ok. 70-80 ml. Mycie silników 1:5.
2. Urządzenia wytwarzające pianę: zastosowanie i dozowanie zależy od typu urządzenia. Po naniesieniu piany specjalną dyszą (od dołu do góry) należy odczekać ok. 60 sekund, a następnie spłukać pod ciśnieniem silnym strumieniem wody. Po spłukaniu wytrzeć irchą. Zużycie preparatu zależy od typu urządzenia i wynosi od 150-200 ml na pojazd.
3. Urządzenie wysokociśnieniowe: stosunek 1:10. Około 0,5 – 2na dyszy rozpylającej przy temperaturze 50 st C.
4. Mycie ręczne : Roztwór 1: 100. Pojazd myć gąbką lub szczotką. Dokładnie spłukać.
Jak umyć silnik


Silnik można umyć mocniejszą pianą aktywną dwuskładnikową - BI POWER , tylko trzeba pamiętać o tym , żeby nie moczyć elektronicznych elementów , które znajdują się pod maską twojego samochodu . Najlepiej to robić nie na rozgrzanym silniku . Pianę nanieść opryskiwaczem na suchy silnik w proporcji 1:3 , 1:5 w zależności od zabrudzenia i po 1 minucie spłukać. Piana aktywna BI POWER jest też środkiem silnie odtłuszczającym i bezpiecznym dla powierzchni czyszczonej