Czyszczenie na zewnątrz Nawadnianie produkty ogrodowe 

Nawadnianie ogrodu

Nawadnianie ogrodu

Gartenbewässerung_Header

Mocne pompy ciśnieniowe

Pompy ciśnieniowe Kärcher umożliwiają pobieranie wody z alternatywnych źródeł (oczek wodnych, beczek, zbiorników na deszczówkę czy studni), a następnie jej transport i zasilanie różnorodnych punktów odbioru.

Pompy Home & Garden przeznaczone są do wykorzystywania wody z alternatywnych źródeł (cystern, studni, naturalnych źródeł, zbiorników na deszczówkę) w domu i w ogrodzie. Urządzenia mogą jednocześnie zasilać punkty odbioru w domu (pralka, WC) jak i w ogrodzie (podlewanie roślin). Automatycznie włączają się wraz z wystąpieniem zapotrzebowania na wodę, a następnie wyłączają – co gwarantuje pompom dłuższa żywotność i obniża koszty eksploatacji. Pompy wyposażone w wielostopniowe wirniki pracują wyjatkowo cicho i są znacznie bardziej energooszczędne w stosunku do pomp z napędem typu jet. Dodatkowo modele z linii eco!ogic w trybie czuwania (stand-by) w ogóle nie pobierają energii.

Gartenbewässerung_Content1

Ukierunkowane nawadnianie

Rośliny do życia potrzebują wody. Dlatego, jeśli chcesz by twój ogród zachwycał pięknem zieleni skorzystaj z akcesoriów nawadniających Kärcher. Bogata oferta spryskiwaczy, pistoletów spryskujących, zraszaczy, węży ogrodowych i adapterów zadowoli każdego ogrodnika. Wszystkie modele akcesoriów do nawadniania są kompatybilne dzięki praktycznemu systemowi łączenia click.

Kärcher Rain System®

Nowy Kärcher Rain System™ łączy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. System pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. 4 bar, wężami PVC 1/2″ oraz dyszami kroplującymi i spryskującymi. Do systemu można zamontować reduktor, który chroni dysze przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz filtr, który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia mogące znajdować się w wodzie. Kärcher Rain System™ jest wysoce elastyczny, dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdego ogrodu. System doskonale współpracuje z modułem sterującym nawadnianiem – SensoTimer™, który samodzielnie dba o właściwy stopień nawilżenia gleby, nawet wtedy, gdy wyjedziemy na urlop.

Gartenbewässerung_Content2

Related posts

Leave a Comment