KARCHER SERWIS

Karcher serwis Warszawa Piaseczno

Jesteśmy Autoryzowanym serwisem Kärcher

 

Nasza oferta:

 • Serwis urządzeń Karcher – myjek ciśnieniowych, parownic, odkurzaczy, zamiatarek, szorowarek ….
 • Sprzedaż oryginalnych części zamiennych do urządzeń Karcher
 • Naprawa węży ciśnieniowych do myjek Karcher
 • Sprzedaż węży ciśnieniowych (dorabiamy węże z metra – dowolna długość) – węże ciśnieniowe sklep
 • Węże do przepychania rur – dorabiamy na dowolny wymiar

W soboty serwis jest nieczynny, ale jest możliwość odbioru i zostawienia urządzenia z serwisu w godzinach pracy sklepu to jest od 10.00 do 14.00

Serwis Karcher

serwis karcher

Zapraszamy do naszego punktu serwisowego:
Godziny otwarcia :
Pon. – Pt.       9.00-17.00

Tel. 503 101 404
(22)  756 23 84 wew. 33
serwis.karcher@godimex.pl

 Formularz kontaktowy

[contact-form-7 id=”664127″ title=”Serwis”]

Kontakt

Nasza oferta to także urządzenia używane, które Klienci sprzedają nam podczas wymiany na nowe. Zapewniamy, że wybierając je Klienci otrzymają w pełni sprawny sprzęt z odpowiednią gwarancją, ponieważ dokonujemy jego przeglądu oraz regeneracji. Jako serwis Karcher mamy wieloletnie doświadczenie – autoryzację zdobyliśmy w 1999 roku. Montując części wybieramy wyłącznie te oryginalne. W tym miejscu przestrzegamy Państwa przed podróbkami, które są nieporównywalnie gorsze jakościowo. Z dumą i satysfakcją podkreślamy naszą współpracę z firmami samochodowymi znanych marek, które zajmują się produkcją oraz usługami serwisowymi.

Nasza oferta:

 • sprzedaż pełnej gamy produktów;
 • urządzenia i myjki ciśnieniowe do użytku domowego a także czyszczenia powierzchni wymagających specjalnych rozwiązań, jak hale czy magazyny;
 • gwarancja atrakcyjnych cen przy zachowaniu najwyższej jakości produktów i obsługi;
 • profesjonalne doradztwo;
 • serwis oraz sprzedaż części zamiennych – w 100% oryginalnych;
 • ponadto nasza oferta obejmuje zakuwanie, naprawę oraz dorabianie węży wysokociśnieniowych.

Karcher części zamienne


Części zamienne oferowane przez naszą firmę są orginalne i najwyższej jakości . Oferujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, przeglądy okresowe naszego sprzętu.
Sprzęt myjący tej marki trafił do naszego kraju już w połowie lat 70. Od 1993 roku w Krakowie działa natomiast Kärcher Sp. z o.o., będące przedstawicielem swojego niemieckiego odpowiednika. Od tego czasu na szeroką skalę sprzedawane są myjki ciśnieniowe i inne sprzęty tego producenta. Prowadzony jest także serwis urządzeń – zarówno tych na potrzeby domowe, jak i profesjonalnych. Szeroka sieć partnerska i dealerska oraz liczne sieci handlowe (oferujące głównie sprzęt domowy) realizują sprzedaż na terenie całego kraju. Wyszkoleni serwisanci zapewnią najlepszą obsługę twojego sprzętu odkurzacz, szorowarkę, zamiatarkę, polerkę czy parownicę. Firma Karcher to lider w skali światowej, jeśli chodzi o produkcję urządzeń czyszczących. Zachęcamy do odwiedzenia naszych pozostałych stron, gdzie znajdziecie Państwo odpowiedź na wiele pytań autoryzowany sklep.

Do zamówienia części zamiennych potrzebne są następujące dane :

 • Symbol urządzenia np. HDS 895
 • Mile widziany jest też nr. katalogowy np. 1.125-384.0 – to bardzo ułatwi ustalenie maszyny . Numer ten widoczny jest na naklejce znamionowej na urządzeniu .

Zamówienia części zamiennych kliknij poniżej :

Oferujemy sprzedaż i serwis myjek ciśnieniowych i innych urządzeń Karcher. Dbamy o zadowolenie Klienta i najwyższy poziom obsługi, dlatego ofertę dobieramy do jego indywidualnych potrzeb.