O nas

Telefon kontaktowy –  Adam Górzyński  600 038 620

—————————————————————————————————————————

KARCHER SKLEP, SERWIS, WYPOŻYCZALNIA

 

—————————————————————————————————————————

Godziny otwarcia :

Godziny otwarcia sklepu :
Pon. – Pt.       9.00-17.30

Sob.            10.00 – 14.00

tel. 600038620 , 600034142 , 22 7562384

Godziny otwarcia serwisu:
Pon. – Pt.       9.00-17.00

tel. 503101404 , 22 7562384

Autoryzowany Partner Kärcher


Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy Karcher (oferującej urządzenia sprzątające), działającym na obszarze Warszawy. Nazwa marki została zaczerpnięta od jej założyciela – Alfreda Kärchera, który w 1935 roku założył firmę zajmującą się projektowaniem oraz produkowaniem urządzeń czyszczących i ciśnieniowych „For a cleaner World”. Niespełna 60 lat później firma dotarła do Polski, tworząc swoje przedstawicielstwo w Krakowie. Firma Godimex rozpoczęła współpracę z marką w 1999 roku, stając się jej przedstawicielem. Motto firmy: „Reinigung ist unsere Sache” oznaczające: „Czyszczenie jest naszym zadaniem” to także nasza myśl przewodnia.

Urządzenia Kärcher


Urządzenia i maszyny – szorowarki, zamiatarki czy myjki ciśnieniowe Karcher przybyły do Polski już w latach 70. Od czasu utworzenia przedstawicielstwa firmy w Krakowie jej produkty docierają do Klientów indywidualnych oraz firmowych z całego kraju. Sprzedaż jest realizowana poprzez sieci dealerskie i partnerskie a także handlowe – oferujące głównie sprzęt domowy. Profesjonalni sprzedawcy zajmują się natomiast sprzedażą zaawansowanego sprzętu, który dobierają do potrzeb Klientów, a nie na odwrót. Jako autoryzowany przedstawiciel zatrudniamy wyspecjalizowany personel, który pomaga w wyborze odpowiedniego urządzenia. Firma to niekwestionowany lider na światowym rynku urządzeń sprzątających. Zapraszamy także do odwiedzenia pozostałych stron, na których mogą Państwo znaleźć sklep oraz serwis.

Wynajem urządzeń czyszczących


Wypożyczalnia urządzeń czyszczących
Wynajmujemy urządzenia szorujące, czyszczące, zamiatające, myjki cisnieniowe Karcher. Oferujemy zarówno wynajem jednorazowy, jak i długoterminowy. Urządzenia nadają się do pracy w różnego typu obiektach – halach produkcyjnych i magazynowych, garażach podziemnych.

  1. Szorowarki przeznaczone są do wykorzystania wewnątrz pomieszczeń, gdzie stosuje się je do pracy ‘na mokro’. Zbierają wodę, błoto pośniegowe w garażach podziemnych. Nasza oferta obejmuje większe modele wyposażone w fotel dla operatora a także wersje małe, kompaktowe.
  2. Zamiatarki służą do pracy na zewnątrz. Sprawdzą się podczas zamiatania ‘na sucho’ uliczek osiedlowych, parkingów czy terenu wokół biura.

Oferta

GOTOWE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO BIZNESU

  • W naszym sklepie dostępna jest pełna gama sprzętu czyszczącego marki Karcher
  • Należą do nich urządzenia, które można stosować zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach firmowych (np. myjki ciśnieniowe) a także do specjalnego wykorzystania na twardych powierzchniach – halach czy magazynach . Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć części zamienne , wyposażenie urządzeń , akcesoria np. Ściągaczka do wody z podłogi
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny, pełną obsługę każdego Klienta oraz pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu
  • Zapewniamy także profesjonalny serwis, usługi sprzątające oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Zajmujemy się również zakuwaniem, naprawą i dorabianiem węży wysokociśnieniowych, zestawów kanalizacyjnych i do przepychania rur.

Kosmetyki samochodowe

Maszyny i urządzenia to nie jedyne, co możemy Państwu zaoferować. Proponujemy także niezwykle skuteczne kosmetyki myjące i pielęgnujące samochodypiana aktywna i szampon do mycia ręcznego, wosk, kwas do czyszczenia felg, środki do urządzeń szorujących a także preparaty do konserwacji wewnętrznej powierzchni auta. Posiadamy wymagane atesty, na życzenie Klienta służymy także charakterystyką produktów. Środki te dostarczamy do obiektów takich jak myjnie samochodowe (ręczne i automatyczne), serwisy, firmy produkcyjne i hurtownie, przedsiębiorstwa sprzątające a także do Klientów indywidualnych. Zapraszamy do sklepu internetowego kosmetyki-samochodowe.sklep.pl, gdzie dostępna jest pełna gama kosmetyków Karcher. Zachęcamy także do współpracy firmy zainteresowane dystrybucją naszych artykułów.

Ogłoszenia drobne

Jesteś właścicielem firmy sprzątającej? Chcesz kupić lub sprzedać sprzęt czyszczący? Oferujemy możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń. Jest to propozycja także dla tych, którzy szukają pracy lub chcą zatrudnić nowe osoby. W naszym serwisie internetowym możesz także zamieścić innego typu ogłoszenia drobne, nie tylko te związane ze sprzątaniem. Mogą to być na przykład oferty pracy, o którą w dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwo, jak również dotyczące nieruchomości, motoryzacji, itp.Firma Godimex została założona w 1994 roku. Jesteśmy jednym z nielicznych prekursorów LPG w Polsce a także gazu do silnika diesel. W początkowym okresie nasza działalność ograniczała się do montażu instalacji gazowych w pojazdach osobowych i dostawczych. Od 1999 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanej i cenionej marki Karcher, która słynie z produkcji myjek ciśnieniowych – bezkonkurencyjnych na polskim rynku. Do swoich atutów możemy zaliczyć doskonały serwis (posiadamy co najmniej jeden, a często nawet kilka oddziałów w większych miastach kraju) oraz szeroki zakres części zamiennych, nawet do najstarszych urządzeń. Szeroka gama sprzętów obejmuje urządzenia na użytek domowy oraz przemysłowy. Znalazły się wśród nich odkurzacze, zamiatarki, szorowarki, polerki, odśnieżarki, myjki gorąco-wodne, urządzenia do prania wykładzin a nawet myjnie samochodowe (automatyczne oraz bezdotykowe).